0
ورود به حساب کاربری FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
انفجار۲
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
Brazil
Copa do Brasil
Sampaio Correa FC MA
۰
۱
SE Palmeiras SP
Finished
۰۲:۴۵
EC Juventude RS
۰
۰
Gremio FB Porto Alegrense RS
Finished
۰۵:۰۰
SAO Paulo FC SP
۰
۱
EC Bahia BA
Finished
۰۵:۰۰
Norway
NM Cup
Ullern IF
۰
۱
Stromsgodset IF
Finished
۲۰:۳۰
Asane Fotball
۰
۲
SK Brann
Finished
۲۰:۳۰
Hinna
۱
۴
Viking FK
Finished
۲۰:۳۰
Sunndal
۰
۴
Molde FK
Finished
۲۰:۳۰
Egypt
Premier League
Pyramids FC
۲
۰
Nogoom EL Mostakbal
Finished
۰۰:۳۰
Ismaily SC
۱
۱
Al-Ahly Cairo
Finished
۰۰:۳۰
International Youth
U20 World Cup, Group B
Mexico
۱
۲
Italy
Finished
۲۰:۳۰
Japan
-
-
Ecuador
inprogress
۲۳:۰۰
USA
Major League Soccer
New York Red Bulls
۲
۲
Vancouver Whitecaps FC
Finished
۰۴:۳۰
Romania
Liga 1, Relegation round
CS Gaz Metan Medias
-
-
FC Voluntari
inprogress
۲۲:۰۰
Germany
Bundesliga, Relegation/Promotion Playoffs
VfB Stuttgart
-
-
1. FC Union Berlin
inprogress
۲۳:۰۰
Switzerland
Challenge League
SC Kriens
-
-
FC Lausanne-Sport
inprogress
۲۲:۳۰
FC Vaduz
-
-
Servette FC
inprogress
۲۲:۳۰
FC Chiasso
-
-
FC Aarau
inprogress
۲۲:۳۰
FC Schaffhausen
-
-
FC Wil 1900
inprogress
۲۲:۳۰
FC Rapperswil-Jona
-
-
FC Winterthur
inprogress
۲۲:۳۰
Argentina
Copa Argentina
Estudiantes De La Plata
۵
۱
CA Sarmiento De Resistencia
Finished
۰۱:۴۰
CA San Lorenzo Almagro
۰
۲
Club Sportivo Estudiantes
Finished
۰۴:۴۰
International Youth
U20 World Cup, Group A
Poland
-
-
Colombia
inprogress
۲۳:۰۰
Tahiti
۰
۳
Senegal
Finished
۲۰:۳۰
Colombia
Primera A, Apertura, Group A
America De Cali
۴
۰
Union Magdalena
Finished
۰۵:۳۰
International Clubs
Copa Sudamericana
AD Cali
۱
۱
Penarol
Finished
۰۲:۴۵
Zulia FC
۲
۱
Palestino
Finished
۰۰:۳۰
SOL De America
۰
۱
Botafogo FR RJ
Finished
۰۲:۴۵
Liverpool Montevideo
۱
۰
Caracas FC
Finished
۰۵:۰۰
CD La Equidad
۲
۰
Deportivo Santani
Finished
۰۵:۰۰
Iceland
4 deild, Group D
Kria
۱
۱
Ellidi
Finished
۰۱:۳۰
Venezuela
Primera Division Reserve League
Llaneros De Guanare Fc
۱
۱
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۰:۰۰
Estudiantes De Merida
۰
۴
Deportivo Tachira
Finished
۰۰:۰۰
Scotland
Premiership, Relegation/Promotion
Dundee United
-
-
ST Mirren
inprogress
۲۳:۱۵
USA
USL, Championship
Fresno FC
۱
۰
Austin Bold FC
Finished
۰۷:۰۰
Swope Park Rangers
۲
۲
Memphis 901 FC
Finished
۰۴:۳۰
Birmingham Legion FC
۰
۱
Nashville SC
Finished
۰۴:۳۰
Argentina
Copa Santa Fe
Libertad de Sunchales
۰
۴
Club Sportivo Ben Hur
Finished
۰۱:۳۰
Australia
Sunshine Coast Premier League
Caloundra FC
۰
۰
Woombye Snakes SC
Finished
۱۵:۰۰
Belarus
Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
Dinamo Minsk Reserve
۲
۰
FC Isloch Reserve
Finished
۱۵:۳۰
Bate Borisov Reserve
۲
۰
FC Slutsk Reserve
Finished
۱۴:۳۰
Dnepr Mogilyov
۰
۴
Gomel Reserve
Finished
۱۷:۰۰
Canada
Canadian Championship
York 9 FC
۱
۰
AS Blainville
Finished
۰۳:۳۰
HFX Wanderers FC
۰
۱
Vaughan Azzurri
Finished
۰۱:۳۰
Cavalry FC
۲
۱
Pacific FC
Finished
۰۶:۰۰
Serbia
Serbia Cup
FK Red Star Belgrade
-
-
FK Partizan
Finished
۲۱:۳۰
Ukraine
Persha Liga
FC Ingulets
۰
۰
Agrobiznes Volochisk
Finished
۱۸:۳۰
Bulgaria
First Professional League, Placement Matches 7-10
FC Etar Veliko Tarnovo
۲
۰
PFC Slavia Sofia
Finished
۲۱:۳۰
Bolivia
Division Profesional, Apertura
Sport Boys Warnes
-
-
Club Bolivar
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
Simba SC
۴
۵
FC Sevilla
Finished
۲۰:۳۰
Prykarpattya Ivano-Frankivsk
-
-
Sporting Braga
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Guatemala
Liga Nacional, Clausura Playoffs
Deportivo Malacateco
-
-
Antigua Gfc
inprogress
۲۱:۳۰
USA
United Women's Soccer
New Jersey Copa FC
۰
۲
Long Island Rough Riders
Finished
۰۴:۰۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 1, Playoffs
Ergene Velimese Spor
۱
۰
Nevsehir Belediye Spor
Finished
۱۷:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Chikhura Sachkhere
۱
۲
FC Dinamo Batumi
Finished
۱۹:۳۰
FC Wit Georgia
۰
۳
FC Locomotive Tbilisi
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro Serie A2, Women
Cruzeiro Ec Mg
۳
۰
Pinheirense EC PA
Finished
۰۳:۰۰
Argentina
Copa de la Superliga de Reserva
Banfield
۰
۱
Estudiantes de LP
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Gold Coast Premier League
Mudgeeraba
۲
۳
Coomera
Finished
۱۵:۰۰
Brazil
Gaucho, 2nd Division
Associacao Nova Prata de Esportes RS
۱
۲
Serc Brasil RS
Finished
۰۳:۳۰
Australia
Sunshine Coast Premier League Reserve
Caloundra FC
۶
۳
Woombye Snakes SC
Finished
۱۳:۰۰
Estonia
II Liiga Louna/Lääs
Raasiku FC Joker
-
-
FC Kose
Finished
۲۰:۳۰
Israel
Cup, Women
AS Tel Aviv University
-
-
Maccabi Kishronot Hadera
inprogress
۲۱:۴۵
Russia
Saint Petersburg Higher League
Laz St Petersburg
-
-
Sh N2 Vo Zvezda North-west
Finished
۲۱:۳۰
Mashtekh
-
-
FC Legirus
inprogress
۲۲:۰۰
International Clubs
Recopa Sudamericana
CA Paranaense PR
۱
۰
CA River Plate (ARG)
Finished
۰۵:۰۰
Australia
U20 Queensland National Premier League
Brisbane Strikers
۳
۱
Redlands United
Finished
۱۴:۰۰
Australia
Gold Coast Premier League Reserve
Mudgeeraba Reserve
۰
۲
Coomera Reserve
Finished
۱۳:۰۰
Argentina
Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
Acassuso Res.
۳
۱
CA Estudiantes
Finished
۱۸:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Nomme JK Kalju
-
-
Vandra JK Vaprus
Finished
۲۰:۳۰
Slovenia
Slovenska Nogometna Liga, Women
Znk Ajdovscina
-
-
ZNK Cerklje
Finished
۲۰:۳۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 2
Atlantis Fc/Akatemia
-
-
Puistolan Urheilijat
Finished
۲۰:۴۵
Sweden
Damallsvenskan, Women
Pitea IF
-
-
IF Limhamn Bunkeflo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 3
FC Viikingit/2
-
-
Herto
inprogress
۲۱:۴۵
Brazil
U23 Campeonato Aspirantes
Figueirense FC SC
-
-
Gremio FB Porto Alegre
inprogress
۲۲:۳۰
Sport PE
-
-
Parana Clube Pr
inprogress
۲۲:۳۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Dublin Bus FC
-
-
Crumlin United FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
U20 Gaucho
EC Juventude RS
-
-
Serc Brasil RS
inprogress
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید